- -6,65 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Maro |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Zilnic |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Material | Lemn |
| Material din lemn | Bambus |
| Înălţime | 9.5 cm |
| Lăţime | 33.7 cm |
| Lungime | 24 cm |