- -6,65 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Ημερήσια |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 1 |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Υψος | 9.5 cm |
| Πλάτος | 33.7 cm |
| Μήκος | 24 cm |