- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Стил | Модерен |
| Брой рафтове | 3 |
| Състояние | Разглобен |
| Материал | Метал |
| Височина | 92.5 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 43 cm |
| Тегло | 7 Kg |