- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Αριθμός ραφιών | 3 |
| Κατάσταση | Αποσυναρμολογημένος |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υψος | 92.5 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 43 cm |
| Βάρος | 7 Kg |