- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Stil | La modă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Condiție | Dezasamblat |
| Material | Metal |
| Înălţime | 92.5 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Greutate | 7 Kg |