- -17,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Кафяв |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Дневна, Коридор, Баня |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 3 |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | топола |
| Височина | 82 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 31 cm |