- -17,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Maro |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Zilnic, Coridor, Baie |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Material | Lemn |
| Material din lemn | топола |
| Înălţime | 82 cm |
| Lăţime | 34 cm |
| Lungime | 31 cm |