- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Ημερήσια, Διάδρομος, Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 3 |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | топола |
| Υψος | 82 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 31 cm |