- -6,65 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Бял |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Дневна, Коридор |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 1 |
| Състояние | Разглобен |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | Борова сертифицирана по FSC |
| Височина | 59 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 40 cm |