- -6,65 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Alb |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Zilnic, Coridor |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Condiție | Dezasamblat |
| Material | Lemn |
| Material din lemn | Борова сертифицирана по FSC |
| Înălţime | 59 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 40 cm |