- -6,65 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Ημερήσια, Διάδρομος |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 1 |
| Κατάσταση | Αποσυναρμολογημένος |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Борова сертифицирана по FSC |
| Υψος | 59 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 40 cm |