- -4,60 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Кафяв |
| Предназначен за | Офис |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 6 |
| Материал | Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 16.5 cm |