- -4,60 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Προορίζεται για | Γραφείο |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 6 |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 16.5 cm |