- -4,60 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Maro |
| Destinate pentru | Birou |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 6 |
| Material | Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Înălţime | 19 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Lungime | 16.5 cm |