- -2,05 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Кафяв |
| Предназначен за | Дневна, Спалня, Офис, Коридор, Кухня |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Максимално поддържано тегло | 100 Kg |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | Бор |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 35 cm |