- -2,05 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Maro |
| Destinate pentru | Zilnic, Dormitor, Birou, Coridor, Bucătărie |
| Tipul de montare | De sine |
| Greutatea maximă menținută | 100 Kg |
| Material | Lemn |
| Material din lemn | Pin |
| Înălţime | 8 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Lungime | 35 cm |