- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Προορίζεται για | Ημερήσια, Υπνοδωμάτιο, Γραφείο, Διάδρομος, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 100 Kg |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Πεύκο |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 35 cm |