- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Покритие | Лакирано |
| Цвят | Кафяв |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Кухня |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 2 |
| Състояние | Разглобен |
| Материал | Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Височина | 39 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дължина | 29.5 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |