- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Acoperire | Лакирано |
| Culoare | Maro |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Condiție | Dezasamblat |
| Material | Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Înălţime | 39 cm |
| Lăţime | 52 cm |
| Lungime | 29.5 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |