- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Κάλυψη | Лакирано |
| Χρώμα | Καφέ |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 2 |
| Κατάσταση | Αποσυναρμολογημένος |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Υψος | 39 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Μήκος | 29.5 cm |
| Βάρος | 1.6 Kg |