
- Подходяща за употреба на закрито и открито
- Товароносимост: До 80 кг
- Безопасно и организирано съхранение на дърва за огрев
- Прахово боядисана стоманена конструкция
- Лесна за сглобяване
- Стабилна и солидна конструкция
- Два просторни рафта за дърва, подпалки и аксесоари
- Включва 4 основни инструмента за камина:
Кука
Лопатка за пепел
Четка за студена пепел
Клещи
- Размери:
Височина: 76.6 см
Ширина: 30 см
Дължина: 33.6 см
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Черен |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Дневна, Кухня |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 2 |
| Материал | Стомана |
| Височина | 76.6 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 33.6 cm |