
- Potrivit pentru utilizare în interior și în exterior
- Capacitate de încărcare: până la 80 kg
- Depozitare sigură și organizată a lemnului de foc
- Construcție din oțel acoperit cu pulbere
- Ușor de asamblat
- Construcție stabilă și solidă
- Două rafturi spațioase pentru lemne, vreascuri și accesorii
- Include 4 unelte esențiale pentru șemineu:
Cârlig
Lopată pentru cenușă
Perie pentru cenușă rece
Clește
- Dimensiuni: Înălțime: 76,6 cm, Lățime: 30 cm, Lungime: 33,6 cm
- Culoare: Negru
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Negru |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Zilnic, Bucătărie |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Material | Oţel |
| Înălţime | 76.6 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 33.6 cm |