
- Κατάλληλο για εσωτερική και εξωτερική χρήση
- Χωρητικότητα φορτίου: έως 80 kg
- Ασφαλής και οργανωμένη αποθήκευση καυσόξυλων
- Κατασκευή από χάλυβα με βαφή πούδρας
- Εύκολη συναρμολόγηση
- Σταθερή και συμπαγής κατασκευή
- Δύο ευρύχωρα ράφια για ξύλα, προσανάμματα και αξεσουάρ
- Περιλαμβάνει 4 βασικά εργαλεία για το τζάκι:
Γάντζος
Φτυάρι στάχτης
Βούρτσα για κρύα στάχτη
Πένσα
- Διαστάσεις:
Ύψος: 76,6 cm
Πλάτος: 30 cm
Μήκος: 33,6 cm
- Χρώμα: Μαύρο
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Ημερήσια, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 2 |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Υψος | 76.6 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 33.6 cm |