- -2,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Златист |
| Материал | Стомана, Керамика |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Великден, Всеки повод |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Диаметър | 25 cm |