- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Υλικό | Ατσάλι, Κεραμικό |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Πάσχα, Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Διάμετρος | 25 cm |