- -2,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | De aur |
| Material | Oţel, Ceramică |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Paști, Fiecare ocazie |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 28 cm |
| Diametru | 25 cm |