- -3,27 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Златист |
| Материал | Стомана, Керамика |
| Форма | Muffin |
| Брой/комплект | 12 |
| Празник | Всеки повод |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 26.5 cm |
| Дължина | 38.5 cm |
| Диаметър | 7 cm |