- -3,27 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | De aur |
| Material | Oţel, Ceramică |
| Forma | Muffin |
| Numar bucati/set | 12 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Lungime | 38.5 cm |
| Diametru | 7 cm |