- -3,27 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Υλικό | Ατσάλι, Κεραμικό |
| Μορφή | Muffin |
| Αριθμός / σετ | 12 |
| Αργία | Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Μήκος | 38.5 cm |
| Διάμετρος | 7 cm |