- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Всеки повод |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 15.5 cm |
| Дължина | 34.5 cm |