- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Forma | Dreptunghiular |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 34.5 cm |