- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 15.5 cm |
| Μήκος | 34.5 cm |