- -1,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Червен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Универсална |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 26.5 cm |