- -1,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Γενικής χρήσης |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 26.5 cm |