- -1,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Rosu |
| Material | Oţel |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | universal |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 17.5 cm |
| Lungime | 26.5 cm |