- -0,98 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Червен |
| Материал | Алуминий |
| Форма | Сърце |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 4.5 cm |
| Ширина | 26.8 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Дължина | 27.5 cm |