- -0,98 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μορφή | Καρδιά |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 4.5 cm |
| Πλάτος | 26.8 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Μήκος | 27.5 cm |