- -0,98 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Rosu |
| Material | Aluminiu |
| Forma | Inima |
| Numar bucati/set | 1 |
| Inaltime | 4.5 cm |
| Latime | 26.8 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Lungime | 27.5 cm |