- -4,09 €
- Изчерпано

Dr. Oetker стои зад 125 години гарантирано качество и иновативни продукти. Използват се само най-добрите материали и всички продукти на Dr. Oetker са обстойно тествани в тестовата кухня на Dr. Oetker
- Комплект от 4 броя
- Материал: въглеродна стомана
- Перфектни резултати при печене
- Незалепващо покритие
- Цвят: Розов/бежов
- Не може да се мие в съдомиялна машина
- Размер: Ø17 х 3 см (външен размер)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Dr. Oetker стои зад 125 години гарантирано качество и иновативни продукти. Използват се само най-добрите материали и всички продукти на Dr. Oetker са обстойно тествани в тестовата кухня на Dr. Oetker
- Комплект от 4 броя
- Материал: въглеродна стомана
- Перфектни резултати при печене
- Незалепващо покритие
- Цвят: Розов/бежов
- Не може да се мие в съдомиялна машина
- Размер: Ø17 х 3 см (външен размер)
Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Розов |
| Материал | Стомана |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 4 |
| Празник | Великден, Всеки повод |
| Височина | 3.5 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Диаметър | 17 cm |