- -4,09 €
- Stoc epuizat

Dr. Oetker se bazează pe 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt utilizate numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker au fost testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker
- Set de 4
- Material: oțel carbon
- Rezultate perfecte la coacere
- Acoperire antiaderentă
- Se pot spala în mașina de spălat vase
- Dimensiuni: Ø17 x 3 cm (dimensiune exterioară)
- Culoare: roz/bej
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Dr. Oetker se bazează pe 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt utilizate numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker au fost testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker
- Set de 4
- Material: oțel carbon
- Rezultate perfecte la coacere
- Acoperire antiaderentă
- Se pot spala în mașina de spălat vase
- Dimensiuni: Ø17 x 3 cm (dimensiune exterioară)
- Culoare: roz/bej
Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Roz |
| Material | Oţel |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 4 |
| Sarbatoare | Paști, Fiecare ocazie |
| Inaltime | 3.5 cm |
| Latime | 17 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Diametru | 17 cm |