- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

Η Dr. Oetker εγγυάται 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker έχουν δοκιμαστεί εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker
- Σετ 4 τεμαχίων
- Υλικό: ανθρακούχος χάλυβας
- Τέλεια αποτελέσματα ψησίματος
- Αντικολλητική επίστρωση
- Χρώμα: Ροζ/μπεζ
- Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων
- Μέγεθος: Ø17 x 3 cm (εξωτερικό μέγεθος)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Η Dr. Oetker εγγυάται 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα της Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Σετ 4 τεμαχίων
- Υλικό: ανθρακούχος χάλυβας
- Τέλεια αποτελέσματα ψησίματος
- Αντικολλητική επίστρωση
- Χρώμα: Ροζ/μπεζ
- Δεν πλένεται στο πλυντήριο πιάτων
- Μέγεθος: Ø17 x 3 cm (εξωτερικό μέγεθος)
Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 4 |
| Αργία | Πάσχα, Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 3.5 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Διάμετρος | 17 cm |