- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Зелен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Правоъгълник |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 26.5 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Дължина | 38.5 cm |