- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Verde |
| Material | Oţel |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar bucati/set | 1 |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Lungime | 38.5 cm |