- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Ορθογώνιος |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Μήκος | 38.5 cm |