- -3,07 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Червен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Всеки повод |
| Височина | 5.6 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Диаметър | 27 cm |