- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 5.6 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Διάμετρος | 27 cm |