- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Rosu |
| Material | Oţel |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 5.6 cm |
| Latime | 27 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Diametru | 27 cm |