- -3,07 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 0 W |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 5 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 18 cm |