- -3,07 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 18 cm |