- -3,07 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 0 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 5 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 18 cm |